KUR? KADA? KAIP? VIRTUALIOS PARODOS LANKYTOJO ATMINTINĖ

VIRTUALIOS PARODOS LANKYTOJO ATMINTINĖ  (atsisiųsti .pdf  formatu)

LANKYTOJO ATMINTINĖJE rasite visą, tekste žemiau pateiktą, informaciją (atmintinėje 1-3 psl.). Taip pat rekomenduojame peržvelgti techninę informaciją apie prisijungimą prie Microsoft TEAMS Live aplinkos  (atmintinėje 4-6 psl.) ir Biletum aplinkos (atmintinėje 7-9 psl.).

KADA? 2020 m. lapkričio 20–21 d.

KUR? Virtualioje erdvėje:

 • Microsoft TEAMS Live aplinkoje;
 • Biletum aplinkoje.

PARODOS ORGANIZATORIAI:

 • Nacionalinė švietimo agentūra, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, parodoje koordinuoja Švietimo bendruomenės atstovų pranešimų erdvę (Microsoft TEAMS Live aplinka);
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, parodoje koordinuoja Verslo atstovų pranešimų erdvę (Biletum aplinka).

REGISTRACIJA galima parodos interneto svetainėje (registracija čia >>>). Parodos lankytojų registracija vykdoma iki lapkričio 19 d., tačiau raginame registruotis jau dabar!

KODĖL VERTA registruotis jau dabar?

 • gausite svarbiausią informaciją IKI ir PO parodos. Informacija Jums bus siunčiama registracijos formoje nurodytu el. paštu;
 • pranešimų metu suteikiama galimybė užduoti klausimus, dalyvauti diskusijose;
 • turėsite galimybę po parodos gauti individualią pažymą, dėl dalyvavimo parodos renginiuose/pranešimuose;
 • turėsite galimybę dalyvauti parodos lankytojų loterijoje ir laimėti rėmėjų įsteigtus prizus.

REGISTRUOTIS RAGINAMI ir parodos organizatoriai, pranešėjai, laboratorijų organizatoriai. Registruojantis paminėtiems atstovams, registracijos laukelyje (nr. 5. „Pareigos“) BŪTINA nurodyti tinkamą informaciją: organizatorius, pranešėjas, atradimų laboratorijos organizatorius. Tik užsiregistravus galėsite dalyvauti parodos pranešėjų/laboratorijų organizatorių loterijoje ir laimėti rėmėjų įsteigtus prizus.

RENGINIO PROGRAMA viešinama parodos interneto svetainėje (peržiūrėti programą čia >>>).

Verslo atstovų pranešimų erdvėje programą sudarys 2 TRANSLIACIJOS KANALAI:

 • pirmasis parodos lankytojų kanalas;
 • antrasis parodos lankytojų kanalas;

Transliacijų kanalus rasite BILETUM aplinkoje, o nuoroda į juos bus skelbiama parodos interneto svetainėje jau netrukus.

Švietimo bendruomenės atstovų pranešimų erdvėje programą sudarys  4 TRANSLIACIJOS  KANALAI:

 • žaliasis parodos lankytojų kanalas;
 • mėlynasis parodos lankytojų kanalas;
 • geltonasis parodos lankytojų kanalas;
 • laboratorijų kanalas;

Transliacijų kanalus rasite Microsoft TEAMS Live aplinkoje, o nuorodos bus skelbiamos parodos programoje prie kiekvieno pranešimo pavadinimo.

Žaliasis kanalas (anksčiau – Mobilioji studija) – tai kanalas, į kurį parodos organizatoriai kvietė registruotis švietimo ir edukologijos srityje besidarbuojančius asmenis, lankytojams siūlysiančius diskusijas, paskaitas ar kt., švietimo bendruomenei aktualius, pristatymus.

Laboratorijų kanalas (anksčiau – Atradimų laboratorijos) – tai veiklos, kuriomis siekiama įtraukti mokinius į aktyvią tiriamąją ir kūrybinę veiklą, atskleisti mokymosi tyrinėjant praktinio taikymo galimybių įvairovę, parodyti ryšį tarp įvairių mokomųjų dalykų, išmokti tyrinėti ir kurti drauge, padėti mokytojams rasti būdų, kaip organizuoti mokymąsi tyrinėjant dirbant nuotoliniu būdu.

ASMENINIS KALENDORIUS. Bet kuriame kanale (žaliasis, mėlynasis, geltonasis, laboratorijų) esantį pranešimą galima įtraukti į savo kalendorių. Tai galima atlikti spustelėjus prie pranešimo pavadinimo esančią kalendoriaus ikoną. Įtraukę pranešimus į savo kalendorių – nepraleisite norimo išgirsti pranešimo.

TRANSLIACIJŲ LAIKAS. Vienu metu, t. y. tuo pačiu laiku, vyks tiek transliacijų, kiek yra skirtingų kanalų. Todėl parodos lankytojui rekomenduojama atkreipti dėmesį į pranešimo laiką ir transliacijos kanalą. Lengviau planuotis laiką Jums padės asmeninis kalendorius.

PRANEŠIMŲ VIEŠINIMAS IKI PARODOS. Iki parodos bus viešinama didžioji dalis parodos pranešimų: aprašomas jų turinys, pristatomi organizatoriai. Skelbiant informaciją, bus pristatomas lektorius, kurio nuotraukos spalva nurodys transliacijos kanalą. Tai žinoti svarbu parodos lankytojui, norinčiam stebėti pranešimą ir jį įtraukti į savo kalendorių.

PARODOS MODERATORIAI (savanoriai) – tai tarpininkai tarp pranešėjo ir žiūrovo.  Kiekvienas pranešimas turės moderatorių, stebintį lankytojų raštu užduodamus klausimus. Pranešimo pabaigoje moderatorius klausimus įgarsins pranešėjui.

VAIZDO MEDŽIAGA. Parodos organizatoriai kvietė mokyklas, klases, būrelius, mokytojus bei visas švietimo bendruomenes dalytis savo pozityvumo užtaisais ir atsidurti parodos epicentre. Gauti vaizdo įrašai bus transliuojami tiesioginių MOKYKLA 2020 transliacijų metu (pertraukų tarp pranešimų metu). Vaizdo įrašų laikai programoje nebus skelbiami.

INDIVIDUALI PAŽYMA PO PARODOS. Iš anksto užsiregistravę parodos lankytojai po parodos turės galimybę gauti individualią pažymą, nurodančią kokius pranešimus lankytojas stebėjo.

LOTERIJOS NUGALĖTOJAS. TIK iš anksto užsiregistravę parodos lankytojai turės galimybę dalyvauti loterijoje, kurioje burtų keliu išrinkti lankytojai laimės parodos rėmėjų įsteigtus prizus. Intrigai – prizai išmanūs! Kaip dalyvauti?

 • REGISTRUOTIS virtualioje parodoje www.parodamokykla.lt;
 • PASIDALINTI parodos loterijos įrašu, kurį rasite Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) „Facebook“ paskyroje.

ŽINGSNIAI KAIP SUDALYVAUTI PARODOJE:

 1. Apsilankykite parodos interneto svetainėje www.parodamokykla.lt;
 2. Užsiregistruokite (registracija čia >>>);
 3. Gaukite svarbiausią informaciją IKI ir PO parodos;
 4. Programoje norimą pranešimą, transliuojamą švietimo bendruomenės pranešimų erdvėje, įtraukite į asmeninį kalendorių;
 5. Apsilankykite verslo atstovų pranešimų erdvėje, kurioje susipažinsite su naujausiomis mokymo(si) priemonėmis, užmegsite kontaktus galimoms bendroms švietimo veikloms ir išgirsite apie verslo atstovų mokykloms siūlomus naujausius mokymo metodus;
 6. Lapkričio 20–21 d. susitikime elektroninėje erdvėje ir visi kartu parodą padarykime lankomiausia švietimo paroda 2020 m.!

PARODOS PRANEŠIMUS GALIMA SEBĖTI IR NEREGISTRUOTIEMS LANKYTOJAMS! Tačiau taip prarandama galimybė asmeniškai gauti informaciją iki ir po parodos, pranešimų metu dalyvauti diskusijoje ir teikti klausimus, dalyvauti loterijoje, o po parodos gauti asmeninę pažymą.

Dalyvavimas parodoje – NEMOKAMAS

Visą informaciją apie parodą galima rasti parodos interneto svetainėje https://www.parodamokykla.lt/.

Kilus klausimams rašykite el. paštu paroda@nsa.smm.lt.

 

1 thought on “KUR? KADA? KAIP? VIRTUALIOS PARODOS LANKYTOJO ATMINTINĖ

Komentavimo galimybė išjungta.