Istorinio filmo apie pokarį „Sutemose“ pristatymas

Naujausias garsaus kino režisieriaus Šarūno Barto vaidybinis filmas „Sutemose“ – tai jautrus pasakojimas apie pokarį, partizaninio karo laikmetį. Pagrindinis filmo personažas – 17-metis kaimo vaikinas, 1948 metais padedantis partizanams, dirbantis jų ryšininku.

Filmas, sukurtas remiantis Vinco Giedros romano „Sviesk, Dovydai, akmenį!“ motyvais, pasakoja apie Lietuvą po Antrojo pasaulinio karo. Apie despotišką okupacinę santvarką ir lietuvių viltis kada nors vėl tapti laisvais. Tai vienos šeimos istorija partizaninio karo metais.

Pristatymo metu savo mintimis apie lapkričio pabaigoje šalies kino teatruose pasirodysiantį filmą dalinsis filmo kūrybinė grupė. Taip pat bus pristatytos galimybės filmą pamatyti naudojantis „Kultūros paso“ programa bei galimybė užsisakyti privatų filmo seansą į bet kurią Lietuvos mokyklą.

Susitikti ir pasikalbėti kviečia filmo kūrybinė komanda, pokalbį moderuos žurnalistė Laisvė Radzevičienė.

Renginį organizuoja VšĮ „Studija Kinema“

Kviečiame susipažinti, įprasminti ir prisiminti…

KUR? Parodoje „Mokykla 2019“ Ateities mokyklos erdvėje (5.1 salė)
KADA? Lapkričio 22 d. 16 val. (renginio trukmė 45 min.)
KODĖL? Nes tai mūsų istorija, kurią privalu išsaugoti!