Informacija apie bilietus, registraciją ir pažymas

BILIETAI

Su grupe parodoje lankykitės pigiau – suburkite 10 bendraminčių ir lapkričio 6–21 dienomis užpildykite bilietų užsakymo paraišką mokyklų grupėms. Bilietą įsigysite už 2,5 Eur. Įprastinės bilietų kainos:

• mokytojams, moksleiviams, studentams ir senjorams – 4 Eur;
  • lankytojams, perkantiems iš anksto, – 5 Eur;
  • lankytojams, perkantiems kasose parodos dienomis, – 6 Eur.

Vaikai iki 7 metų ir neįgalieji (bazinis darbingumas 0–25 proc.) su 1 lydinčiu asmeniu  į parodą įleidžiami nemokamai.

REGISTRACIJA

Šiais metais visi parodos renginiai atviri – į juos registruotis iš anksto nereikia. Išankstinė registracija vyks tik į Atradimų laboratorijas. Į patinkančias Atradimų laboratorijų veiklas registruokitės individualiai arba užregistruokite iki 15 žmonių grupę.

Laisvų vietų Atradimų laboratorijose skaičių nuolat atnaujinsime. Jei į Jus dominantį užsiėmimą vietų nėra, periodiškai tikrinkite renginių programą – artėjant parodai, gali atsirasti laisvų vietų.

PAŽYMOS

Pažymas už dalyvavimą parodoje „Mokykla 2017“ išduosime lankytojams, kurie turi vartotojo paskyrą informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“. Jei pageidausite gauti pažymą, turėsite:

1. Parodoje atvykti į vieną iš dviejų registracijos punktų (prie įėjimo į 3 salę ir 5 salės konferencijų centre).
  2. Pateikti informaciją, pagal kurią Jus identifikuosime informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“ ir pažymėsime Jūsų apsilankymą parodoje.
  3. 2017 m. gruodžio mėnesį sulaukti informacijos, kaip atsiimti pažymas.

Įrašas paskelbtas kategorijoje 2017. Įsiminti nuorodą.