Informacija apie bilietus, registraciją ir pažymas

BILIETAI

Su grupe parodoje lankykitės pigiau – suburkite 10 bendraminčių ir lapkričio 6–21 dienomis užpildykite bilietų užsakymo paraišką mokyklų grupėms. Bilietą įsigysite už 2,5 Eur. Įprastinės bilietų kainos:

• mokytojams, moksleiviams, studentams ir senjorams – 4 Eur;
  • lankytojams, perkantiems iš anksto, – 5 Eur;
  • lankytojams, perkantiems kasose parodos dienomis, – 6 Eur.

Vaikai iki 7 metų ir neįgalieji (bazinis darbingumas 0–25 proc.) su 1 lydinčiu asmeniu  į parodą įleidžiami nemokamai.

REGISTRACIJA

Šiais metais visi parodos renginiai atviri – į juos registruotis iš anksto nereikia. Išankstinė registracija vyks tik į Atradimų laboratorijas. Į patinkančias Atradimų laboratorijų veiklas registruokitės individualiai arba užregistruokite iki 15 žmonių grupę.

Laisvų vietų Atradimų laboratorijose skaičių nuolat atnaujinsime. Jei į Jus dominantį užsiėmimą vietų nėra, periodiškai tikrinkite renginių programą – artėjant parodai, gali atsirasti laisvų vietų.

PAŽYMOS

Pažymas už dalyvavimą parodoje „Mokykla 2017“ išduosime lankytojams, kurie turi vartotojo paskyrą informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“. Jei pageidausite gauti pažymą, turėsite:

1. Parodoje atvykti į vieną iš dviejų registracijos punktų (prie įėjimo į 3 salę ir 5 salės konferencijų centre).
  2. Pateikti informaciją, pagal kurią Jus identifikuosime informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“ ir pažymėsime Jūsų apsilankymą parodoje.
  3. 2017 m. gruodžio mėnesį sulaukti informacijos, kaip atsiimti pažymas.