Idėjų mugė parodai „Mokykla 2016“

2016 m. lapkričio mėnesį Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ jau šeštą kartą vyks respublikinė švietimo inovacijų paroda „Mokykla 2016“. Paroda tradiciškai suburs Lietuvos švietimo bendruomenę.

Balandžio 5 d. Ugdymo plėtotės centre įvyko idėjų mugė, skirta išgryninti švietimo bendruomenei aktualią tematiką, kurią atspindės parodos renginiai. Idėjas siūlė Prezidentūros, Švietimo ir mokslo ministerijos ir jai pavaldžių įstaigų, Vilniaus miesto savivaldybės, Litexpo, nevyriausybinių organizacijų, muziejų, mokyklų, mokinių ir savanorių centro atstovai.

Visi idėjų mugės svečiai atstovavo skirtingų švietimo institucijų interesams, tačiau susitelkė bendram tikslui. Dirbdami mišriomis grupėmis dalyviai gilinosi, apie kokias švietimo aktualijas lankytojai tikėtųsi išgirsti iš švietimo politikos formuotojo, švietimo specialisto-eksperto ar pedagogo. Idėjų mugės metu buvo aptartos ir tinkamiausios renginių formos.

Parodos „Mokykla 2016“ organizatorių komanda jau pluša ruošdamasi ateinančiai parodai ir su nekantrumu laukia, kada galės pasidalyti naujienomis!

 
Įrašas paskelbtas kategorijoje 2016. Įsiminti nuorodą.