#GELTONASISKANALAS: Giedrė Sudniutė

Paroda MOKYKLA 2020 pristato vieną iš GELTONOJO KANALO pranešėjų – Utenos Dauniškio gimnazijos informacinių technologijų mokytoją Giedrę Sudniutę.

Mokytoja klausytojus savo pranešimu sieks dar labiau priartinti prie šių dienų realijų, kad visi drauge interneto platybėse jaustumės ne tik smalsiai, linksmai, kartais nedrąsiai, bet, svarbiausia, saugiai.

Pranešėja jau lapkričio 20 d. 14 val. kviečia jungtis prie GELTONOJO KANALO ir ne tik klausytis, bet iš tiesų girdėti, kas šį pavasarį – perėjus prie nuotolinio mokymo(si) – daugelį iš mūsų privertė susimąstyti. Ar internete galime jaustis saugūs? Ar nepasiklystame, kai skaitmenines technologijas – išmaniuosius įrenginius – tenka pritaikyti ne tik žaidimams, susirašinėjimui su draugais, pramogoms, bet ir mokymuisi? Visa tai būtina žinoti kiekvienam šiuolaikiniam skaitmeninio pasaulio vartotojui tam, kad nepamestų tinkamo kelio, atrastų reikiamus atsakymus, priimtų teisingus sprendimus, būtų ramus ir užtikrintas tuo, ką daro…

PRANERŠĖJA SIUNČIA SVARBIĄ ŽINIĄ

Jums parengtoje pamokoje galėsite ne tik pasitikrinti, ar esate saugūs skaitmeninėje erdvėje, susipažinti su priemonėmis, padedančiomis tokiais pasijusti, sužinoti, ką apie jus žino kiti interneto platybių pakeleiviai, bet ir dar daug svarbių kitų skaitmeninio pasaulio detalių!

NAMŲ DARBAI SMALSIAUSIEMS!

Mokytoja G. Sudniūtė, nekantriai laukdama susitikimo, parodos MOKYKLA 2020 lankytojus kviečia atlikti jiems skirtą užduotį: Sudėliokite internetinę dėlionę, kurios adresas slepiasi po QR kodu:

Rezultato ekrano kopiją (kurioje būtų matomas ne tik rezultatas, bet ir laikas, kurio prireikė užduočiai įveikti) atsiųskite iki virtualaus susitikimo pradžios el. pašto adresu sid0udg@gmail.com.

Virtualią parodą MOKYKLA 2020 organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Nacionalinės švietimo agentūra bei „Litexpo“. Paroda vyks lapkričio 20–21 d.

Dalyvavimas parodoje – nemokamas!

Parodos programa ir registracija.

Visą informaciją apie parodą sekite tinklapyje PARODAMOKYKLA.LT